Dlaczego joga ze mną?

Każdy z nas jest niepowtarzalny. Każdy ma swoje życie, a w nim swoją drogę, podczas której dokonuje wyborów zgodnie z indywidualnymi przekonaniami. Otacza się osobami i przedmiotami, które najbardziej odpowiadają jego wymaganiom, potrzebom i energetycznym wibracjom.
Aktualnie dostępnych jest coraz więcej szkół jogi oraz nauczycieli, którzy prezentują odmienne podejście do życia i zdrowia. Dzięki tej ogromnej różnorodności każdy z nas ma szansę znaleźć takiego nauczyciela, który najbardziej odpowie na indywidualne potrzeby i w największym stopniu nam się przysłuży.
Moje podejście do życia i nauczania jogi nie jest ani lepsze ani gorsze od tych oferowanych przez innych naczycieli. Jest po prostu inne, właśnie dlatego, że jest moje.
W życiu kieruje mną ciekawość i chęć wypróbowywania wszystkiego na sobie. Zamiast uczyć się
o czymś w teorii, wolę tego doświadczyć – poczuć, usłyszeć, zobaczyć na własne oczy. Do takich doświadczeń zachęcam Ciebie. Zachęcam do poszukiwań – do próbowania wielu podejść zarówno w życiu jak i podczas praktyki jogi, do kontaktu z różnymi ludźmi, nauczycielami i uczniami.
Dzięki poszukiwaniom wybierzesz osobę, która najbardziej Ci odpowiada w aktualnym momencie Twojego życia. Może będę nią właśnie ja.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *